Telefono numeris El. paštas
Facebook
Instagram
Google plus
prekių krepšelis
0
Krepšelis:
Galutinė kaina:

Krepšelio galutinė suma

Suma0.00 
Viso0.00 
Dienoraštis
Gėlių salonas Vilniuje – WOW FLOWERS & GIFTS

Gėlių salonas Vilniuje! – WOW

Jau sulaukėme pavasario saulės ir norime pasidžiaugti ,bei padėkoti tiems kas jau pas mus apsilankėte ir pakviesti tuos, kurie dar nebuvo. Kiekvieną dieną papildome saloną šviežiomis gėlėmis, ypatingomis puokštėmis ir mielomis dovanėlėmis. Profesionalūs floristai jus visada mielai pakonsultuos.
Turime didelį miegančių rožių asortimentą iš kurio tikrai išsirinksite dovaną savo mylimiems žmonėms. Mus galite rasti Sėlių g. 62, Vilniuje.

Neturintiems laiko atvykti į mūsų gėlių saloną, gėles galite užsakyti iš mūsų katalogo, o gėlių pristatymas Vilniuje nemokamas!

Kovo 8 – Moters diena!

Kovo 8 – Moters diena! – spalvinga ir gėlėta diena!

Visos moterys nekantriai laukia šios dienos ir tik spėlioti gali,- kaip vyrai nustebins jas šį kartą? Gal kažkurias nusives į jaukų restoraną skanios vakarienės, kitas gal palepins spa procedūromis… BET! Visos moterys svajoja gauti pačių gražiausių, spalvingiausių ir kvapniausių pavasario gėlių, todėl ir skubėjome kurti ir dalintis naujomis pavasario puokštėmis, kurias galite išsirinkti ir užsakyti mūsų kataloge, arba tiesiog paskambinę mums. Mūsų floristai visada mielai pakonsultuos ir padės išsirinkti.

Valentino diena 2019!

Valentino diena! ❤️

Valentino diena – Paskubėkite pasiruošti taip greitai artėjančiai įsimylėjelių dienai, nelikite be dovanų, bei gražiausių gėlių! 💍🥀
Liko jau labai nedaug, tik septynios dienos iki meilėje paskendusio Šv. Valentino dienos ! Mūsų gėlių studija dirba kaip kalėdų senelis prieš pat Kalėdas!
Kokiomis dovanomis džiuginsite savo mylimiuosius ? Mes jau įsitikinome, kad mūsų klientai kruopščiai planuoja Valentino staigmenas, nes gėles užsakinėja jau dabar! Norime priminti jog gėlių kiekis ribotas, todėl gėlėmis pasirūpinkite iš anksto. 

Užsakymus Valentino dienai jau priimame internetu, taip pat laukiame visų atvykstant adresu Sėlių g. 62, Vilniuje. 💕 Užsakymus galite pateikti 24 val. per parą! 
WOW FLOWERS jums padės nustebinti savo mylimąją ypatingomis dovanomis, bei gražiausiomis gėlėmis! 🤩

WOW Flowers gėlių salonas laukia jūsų!

Vakarykštis ramus vakaras pasižymėjo šiomis švelniomis puokštėmis, kurias kuriame dėl jūsų! 😊
Laukiame visų atvykstant nauju adresu Sėlių g. 62, Žvėryne.  Čia rasite dar daugiau nuostabių puokščių, bei dovanų savo mylimiesiems! ❤️

Bijūnai “Sarah Bernhardt”

Bijūnai nuostabiai atrodo ne tik lauko gėlių daželiuose, bet ir įkomponuotos elegantiškose dėžutėse. 🎀 Gražiausi bijūnai, kuriuos mes rekomenduojame yra būtent švelniai rausvos spalvos ir turi nuostabų kvapą. Ši rūšis Jūsų mylimą žmogų ir Jus džiugins ilgiau už įprastus bijūnus, jie pilnaviduriai todėl skleidžiasi ilgiau. Dėžučių dydį ir spalvą galite rinktis pagal savo skonį ir nuotaiką. 💕
Bijūnus rekomenduojame užsakyti iš anksto, nes jų kiekis ribotas ir tik Vasaros laikotarpiu, todėl nepamirškite pradžiuginti šiomis nuostabiomis gėlėmis mylimų žmonių.❤️

Moters diena – Kovo 8-oji!

PAVASARIS! Nors dar nejaučiam pavasariškos šilumos, norisi kurti pavasarį aplink save. 🌺💐
Jau visai netrukus sulauksime moters dienos, kuri neatsiejama nuo pavasario, spalvų ir elegancijos. Padovanokite dėmėsį ir šiltus jausmus kartu su gėlėmis.😊
Taip pat norime priminti, kad visai nesvarbu kuriame Lietuvos mieste yra Jūsų mylima moteris mes galime nustebinti ją miegančiomis rožėmis tiesiai į namus! 🎁
Kovo 8-ajai pasirūpinkite gėlėmis iš anksto! 🎀
Gėlių pristatymas Vilniuje nemokamas!

Valentino diena! 2018

Mes jau pasiruošę priimti Jūsų užsakymus Šv. Valentino dienai! ❤️ Galite rinktis iš plataus Valentino dienos asortimento ir taip nustebinti iš tiesų originalia dovana savo mylimą žmogų.✨
Norime patarti Valentino dienai užsakymus pateikti iš anksto nes užsakymų kiekis ribotas. 🌹
Gėlių pristatymas Vilniuje nemokamas, o i kitus miestus siunčiame tik Miegančias rožės per Venipak kurjerius! 🚚💨

Meilės kupinos dienos linki WOW Flowers komanda! ❤️

Mūsų naujiena – miegančios rožės vazoje!

Ilgai žydinčios rožės, kurios žydės net 3 metus!

Smagu dovanoti gėles ir žinoti, kad jos taip greit nenuvys ir išliks gražios labai ilgą laiką. Nuotraukose matomos spalvos ir spalvų deriniai gali būti keičiami pagal jūsų pageidavimus, arba miegančias rožes galime pakeisti naturaliomis rožėmis. Būkite originalūs ir nustebinkite ne tik nevystančiomis rožėmis bet ir Jūsų išrinktomis spalvomis! 

Kas yra miegančios rožės?

Patentuota moderni ir ekologiška augalų stabilizavimo technologija leidžia gėlėms išlaikyti savo natūralų grožį ilgiau – net keletą metų. Toks rezultatas pasiekiamas specialios technologijos metu, kurią sudaro trys etapai:

  • Rožės užauginamos natūraliomis sąlygomis joms įprastoje aplinkoje;
  • Šviežiai nuskintos rožės pasisavina unikalų mišinį, kurį sudaro 100 proc. augalinės kilmės, gamtoje yranti stabilizavimo / konservavimo medžiaga;
  • Konservavimo skystis (glicerinas) pakeičia rožėse esantį vandenį ir sultis, nepakenkdamas/ nepadarydamas įtakos natūraliai augalo išvaizdai.

Daugiau miegančių rožių rasite čia: Miegančios rožės

Išskirtinis WOW Flowers atvirukas jūsų žodžiams…

Išskirtinis ir prabangus atvirukas!

Labai dažnai klientai klausia, kur bus perkeltas jų mylimam žmogui parašytas tekstas? – Tad štai kaip atrodo mūsų elegantiški atvirukai skirti Jūsų žodžiams. Atvirukus sudaro vokas, kurio vidus išpuoštas auksu tviskančiais taškeliais ir  kortelė su Jūsų tekstu. Auksiniu rašikliu užrašomas tekstas, vokas užklijuojamas wow lipduku ir užrišamas šilkinis kaspinėlis, taip jūsų žodžiai išlieka saugūs ir niekam kitam nematomi. Išskirtinis ir prabangus atvirukas pridedamas prie jūsų užsakytų gėlių iš mūsų katalogo!
Atviruką galite rinktis juodą, arba baltą.

Jauki Kalėdinių puokščių kolekcija jau čia!

Jaukios Kalėdinės puokštės!

Pas mus jau KALĖDOS!🎄 Kas gali būti geriau už pristatyta Kalėdinę nuotaiką mylimam žmogui? Na gal tik Šv. Kalėdų rytas! 👑 Mielos ir jaukios kalėdinės pasakos dežutėse, ar vazose primins apie artėjančias Kalėdas ir ilgai teiks džiaugsmą namuose ar darbo vietoje. Prie Jūsų pasirinktos Kalėdinės puokštės galime pridėti gražų Kalėdinį žaisliuką, kurį gavėjas galės pasikabinti ant eglutės ir prisiminti Jūsų dovaną dar ilgiau. Mūsų komanda užtikrins, kad jūsų staigmena būtų WOW!
Gal turite individualių pageidavimų? Paruošime kaledinę puokštę, pagal Jūsų skonį, susisiekite info@wowflowers.lt +370 616 83777

Rudeninė puokštė aksominėje dėžutėje | Gėlės Vilniuje

Ruduo atneša ne tik krentančius lapus ar pilką dangų, bet taip pat jis dovanoja mums nuostabių gamtos spalvų paletę. Mes tikime jog ir Jūs norite savo artimam ir mylimam žmogui dovanoti saulėtą ir nuostabių spalvų kupiną rudenį – čia jums padės WOW FLOWERS komanda!
Labai jauki rudens kolekcija, kurią galite dovanoti bet kokia proga. Gėlių pristatymas Vilniuje nieko nekainuoja!

Prabangios skintų gėlių puokštės | Gėlių pristatymas Vilniuje

 

Prabangios gėlių puokštės su pristatymu į namus Vilniuje!

Pradžiuginkite mylimus žmones užsakę ne tik gėles dėžutėje, bet taip pat ir prabangias skintų gėlių puokštes! Galite rinktis mūsų kataloge arba pageidauti Jūsų norimos gėlių kompozicijos. Visada galite kreiptis į mus telefonu +37061683777, arba elektroniniu paštu info@wowflowers.lt. Mielai pakonsultuosime!

Pasirinkite prabangių gėlių kategoriją:

Miegančios rožės – gėlės, kurios žydi iki kelerių metų.

Gėlės dežutėje – gėlės, kurioms nereikia vazono.

Miegančios rožės dėžutėje!

Miegančios rožės!

Unikalios “Ecuador” miegančios rožės, kurios ne tik savo splavomis, bet ir nevystačiu grožiu džiugins Jus ištisus metus. Nuostabius derinius dėžutėse galite rinktis iš plačios splavų paletės. Sukurkite savo unikalų derinį ir pasirinkite norimą dovanėlę kurią įdėsime į stalčiuką dėžutėje! Tokios rožės nereikalauja jokios priežiūros, bet būtina vengti tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Norime dziaugtis kartu! Žymėkite mus facebook ir instagram #wowflowers @wowflowers.lt

Primename, kad nuo šiol gėles pristatome ir Kaune! O gėlių pristatymas Vilniuje nemokamas!

Nuostabiųjų hortenzijų sezonas!

Ji nepaprasta ir stulbinamai graži, pastelinių splavų hortenzijų ruokštė!  Būdas būti iškirtinam ir dovanoti ne tik šimtus raudonų rožių. Nuostabios pastelinės spalvos ir hortenzijų puokštės dydis užburs kiekvieną merginą.
Hortenzijas būtina užsakinėti iš anksto nes jos ypatingos ir tokiu būdu bus šviežiausios.
Vilniuje gėlių pristatymas nemokamas! Taip pat jau pristatome ir Kaune.
Lauksime Jūsų užsakymų!

Naujiena! Aksominių spalvotų dėžučių kolekcija!

Aksominės gėlių dėžutės

Aksominės gėlių dėžutės jau čia! Spalvos spalvos spalvos! Mūsų taip laukta ir jau prekyboje pasirodžiusi aksominių dėžučių kolekcija. Nuostabios spalvos ir kruopščiai atrinktų, šviežių gėlių deriniai. Dabar Jūs galite nustebinti ne tik nepaprasto grožio gėlėmis, bet ir nuostabiu švelnumo pojūčiu, kurį sukuria aksominės dėžutės. Lietingas oras ne kliūtis dovanoti spalvingas ir stilingas gėlių dėžutes. Netrukus bus dar daugiau švelnių naujienų!!!

  • Nemokamas gėlių pristatymas Vilniuje!
  • Kruopščiai atrinktų, šviežių gėlių kompozicijos!
  • Pridedamas nemokamas atvirukas su Jūsų tekstu!
GUESS šventės dekoras | Gėlių pristatymas į jūsų šventę

Ketvirtadienio vakarą madai neabejingi pramogų pasaulio astovai susirinko į miesto stiliaus įkvėptos pavasario-vasaros 2017 „Guess“ kolekcijos pristatymą. „Miestietiška prabanga ir bohemiškai laisvo stiliaus drabužių deriniai“, – taip naujausios kolekcijos kūrinius pristatė šventės organizatoriai.

Džiaugiamės galėję prisidėti prie itin stilingo GUESS pavasario-vasaros kolekcijos pristatymo.  Gėlės dėžutėje gali būti ne tik puiki dovana, bet ir puiki puošmena jūsų šventei.
WOW FLOWERS komanda pasiruošusi papuošti ir jūsų šventę nuostabiomis individualaus dizaino gėlių dėžutėmis ir ne tik!  Mes jus mielai pakonsultuosime, patarsime ir sukursime nuostabias gėlių puokštes individualiai jūsų šventei! Gėlių pristatymas į jūsų šventę Vilniuje yra nemokamas!

Gėlių pristatymas į namus per Motinos dieną!

Laikas atsidėkoti ir nustebinti savo mamas!

Kalendoriuje atverstas gegužės mėnuo, išsiskleidę pumpurai ir vis labiau šylantis oras primena mums apie vieną gražiausių pavasario švenčių, turinčią gilias tradicijas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Tai diena, kai gražiausi gėlių žiedai dovanojami pačiam artimiausiam žmogui – savo mamai.

Artėjant šiai šventei visi nuo mažo iki didelio galvoja, kaip pradžiuginti savo mamas šią svarbią dieną. Įvairiuose portaluose, straipsnių antraštės mirga nuo antraščių su idėjomis, kaip nustebinti artimiausią žmogų. Ir jūs svarstote, kaip nustebinti ir pradžiuginti savo mamą gražiausios pavasario šventės – Motinos dienos proga? Genialumas slypi paprastume – gėlių puokštė ir laikas skirtas mamai, tikrai paglostys mamos širdį ir suteiks jai laimės.

Jei savo mamai norite įteikti ne paprastą gėlių puokštę, o tokią, kuri ją tikrai nustebins ir pamalonins, o svarbiausia džiugins ilgai, nes nenuvys po kelių dienų – čia Jums padės Wow flowers gėlės. WOW komanda gėles Jūsų užsakymams kruopščiai atrenka, kad jos kuo ilgiau išliktų šviežios Jūsų namuose, biure ar bet kurioje pasirinktoje pristatymo vietoje. Padovanokite švelnumą, prabangą, subtilumą, meilę, visa tai sutelpa kiekvienoje mūsų kurtoje puokštėje ar gėlių dėžutėje.

Žinoma dėmesys yra pati geriausia dovana, tačiau kartais ne viskas susiklosto taip, kad tą dieną galime praleisti su savo mamomis. WOW komanda pasirūpins, kad Jūsų mamos neliktų be gėlių ir būtų tinkamai pasveikintos. Paslauga gėlių pristatymas Vilniuje, leis įteikti išsirinktą gėlių puokštę ar gėlių dėžutę Jūsų mamai, bet kuriuo laiku ir bet kurioje vietoje. Taip pat prie kiekvieno užsakymo pridedama atvirutė, kurioje galėsite suraityti šilčiausius žodžius ir taip išreikšti savo dėkingumą ir meilę mamai. O jei šią dieną norėsite ne tik nuspalvinti įspūdinga puokšte, bet ir pasaldinti mylimiausiais mamos saldainiais WOW komanda tuo pasirūpins – šalia gėlių įteikdami ir saldžią dovaną. O jei saldumynai jūsų mamai ne prie širdies, prie gėlių puokštės galite padovanoti aromatingų ir prabangių namų kvapų, kurie nuvytus gėlėms dar ilgai kvepės namuose ir primins apie Jus ir Jūsų dovaną.

Mamos diena jau šį savaitgalį, tad rinkitės gėles iš Wow flowers katalogo ir nieko nelaukdami užsisakykite jau dabar. Būkite ramūs, kad jūsų išsirinkta puokštė nudžiugins mamą sekmadienį. Wow flowers gėlių kataloge galite rinktis tradicines gėlių puokštes arba šiuo metu labai populiarias gėlių dėžutes. Atėjus pavasariui mūsų gėlių katalogas nusispalvino ryškiaspalvėmis gėlių kompozicijomis ir tikrai praneša apie artėjančią pavasario šilumą ir gražią šventę – mamos dieną!

Gėlių pristatymas Vilniuje nemokamas!

Pirmadienio rytai patys geriausi, kai gauname nuostabiausias klientų nuotraukas!📸💕Ačiū, kad nepamirštate mums priminti kaip svarbu tobulėti ir stebinti Jus vis naujomis gėlių kompozicojomis! 🌸🌷🌻
Savaitės pradžią pradedame puikia nuotaika ir Jūsų padėkomis!☕️
Primename, kad gėlių pristatymas Vilniuje nemokamas!

Pristatome tik šviežias, kruopščiai atrinktas gėles!

Labas rytas! Nauja savaitė jau įsibėgėjo, reikės daug energijos su ja suspėti, tad dar vienas puodelis kavos tikrai nepamaišys. Jūsų užsakymams kruopščiai atrenkame gėles, kad jos ilgai išliktų šviežios Jūsų namuose, biure ar bet kurioje Jūsų pasirinktoje pristatymo vietoje. Primename, kad gėlių pristatymas Vilniuje nemokamas! O kokios gėlės be gardžių saldainių dėžutės, kurias taip pat galite rasti mūsų kataloge! Nerandate norimų gėlių? Skambinkite mums +37061683777

Pavasario gėlės į namus!

MOTERS DIENA!

Mes gal ir skubame, bet labai pasiilgome braškių. Jų kvapas ir skonis tikrai jau truputėlį primena tas tikras mūsų braškes kurias taip godžiai valgome vasarą. Tik spėjome pasitikti pavasarį, o jau kalbame apie vasaros malonumus? Kodel ne?! Nuostabūs prisiminimai ir vasaros malonumai, o kaip smagu ir vėl jos laukti… Braškių mes Jums pasiūlyti negalime, nes jau visas suvalgėme, bet tikrai galime pasiūlyti braškių raudonumo tulpes dėžutėje!

Nepamirškite pasveikinti savo mylimų moterų Kovo 8 proga! Pristatysime gėles nemokamai visame Vilniaus mieste!