Gėlių Salonas

"WOW FLOWERS" GĖLIŲ SALONAS VILNIUJE

WOW FLOWERS gėlių salone didžiuojamės kurdami išskirtines gėlių puokštes, kurios bet kokiai aplinkai suteikia grožio ir elegancijos. Vilniaus širdyje, Žvėryne įsikūrusi mūsų gėlių parduotuvė siūlo neprilygstamą gėlių kompozicijų pasirinkimą – nuo nuostabių didelių puokščių iki prabangių stabilizuotų rožių vazoje, bei kitų nepamirštamų dovanų! 

Atraskite gėlių kūrimo meną WOW FLOWERS Salone. Apsilankykite mūsų parduotuvėje Vilniuje arba naršykite mūsų internetinėje parduotuvėje, kad užsisakytumėte savo nuostabias gėlių puokštes, dideles rožių puokštes,ar prabangias stabilizuotas rožių kompozicijas. Patirkite išskirtinį floristikos dizainą ir papuoškite savo aplinką mūsų ypatingomis kompozicijomis.

Gėlių puokštės

Mūsų talentingi floristai yra pasiryžę kurti gražias gėlių puokštes, kurios kiekvieną progą paverčia ypatinga. Nesvarbu, ar ieškote ryškių sezoninių gėlių puokščių, ar mūsų firminių didelių rožių puokščių, mūsų parduotuvėje rasite tobulą kompoziciją. Kiekviena puokštė yra kruopščiai sukurta, kad perteiktų jūsų jausmus maloniai ir rafinuotai.

Puokštė "pastel Blossoms"

STRABILIZUOTOS ROŽĖS VAZOJE

Atraskite Amžiną Stabilizuotų Rožių Grožį WOW FLOWERS salone!

Mes specializuojamės teikiant nuostabias stabilizuotas rožes, kurios išlaiko savo natūralų grožį metų metus. Mūsų prabangios stabilizuotos rožės yra elegancijos ir ilgaamžiškumo derinys, todėl tai yra puiki dovana ar ilgalaikis jūsų namų dekoracijos elementas.

Tinka Kiekvienai Progai

Stabilizuotos rožės yra apgalvota ir ilgalaikė dovana gimtadieniams, jubiliejams, vestuvėms ar bet kuriai ypatingai progai. Jos taip pat puikiai tinka verslo renginiams, viešbučių vestibiuliams ir namų dekoravimui, pridedant elegancijos ir rafinuotumo bet kuriai erdvei.

0

Krepšelis