Telefono numeris El. paštas
Facebook
Instagram
prekių krepšelis
0
Krepšelis:
Galutinė kaina:

Krepšelio skaičiavimas

Suma 0.00 
Viso 0.00 
WOW FLOWERS

Gėlių pristatymas Vilniuje

Artėjant įvairioms progoms dažnai kyla dilema, kaip pasveikinti, kaip nustebinti ir ką padovanoti artimiems žmonėms. Siūlome per daug nesukti galvos ir užsakyti nuostabią gėlių puokštę, kurią pristatys WOW Flowers kurjeris!  Gėlių pristatymas Vilniuje puiki paslauga bet kokia proga. Juk gėlės yra tai, kas visados nustebins ir pradžiugins. Niekas nepasakys, kad gėlių būna per daug.

Gėlių pristatymas Vilniuje yra ne paprastas gėlių pristatymas, kai tai daro WOW Flowers komanda. WOW Flowers gėlių kompozicijos, tai kas kartą individualus estetiškas dizainas ir nenuginčijama gėlių kokybė. Pasveikinkite sau artimus žmones užsakydami gėles į namus ir nustebinkite taip kaip dar tikriausiai nesate nustebinę.

Pasirinkę gėlių pristatymo paslaugą, gėles Vilniuje pristatysime visiškai nemokamai. Visai nesvarbu, kur gėlės turi būti pristatytos: į namus, į darbą, į universitetą. Gėles pristatome į bet kurią Jūsų nurodytą vietą. Taip pat galite rinktis laiką, kada norite nustebinti savo artimą žmogų. Prie išsirinktos gėlių puokštės taip pat pridėsime atviruką, kuriame bus įrašytas Jūsų norimas tekstas. Papildomai prie dovanojamų gėlių galite užsakyti mėgstamų saldainių dėžutę, namų kvapų rinkinį, švenčiantiems gimtadienį – balionų su metų skaičiumi. Jei užsisakote rožių puokštę, rožes galime pristatyti su vaza, kad jūsų sveikinamam žmogui netektų rūpintis, kur pamerkti gėles.

Gėlių kalba galite išreikšti tai, ko kartais galbūt neišdrįstate pasakyti žodžiu, parodyti tai, kam jų neužtenka – tinkamai parinkta gėlių puokštė gali užkariauti akimirką, kurioje žodžiai tampa tiesiog nebereikalingi. Pasirinkę gėlių pristatymą Vilniuje, išsirinkta gėlių puokšte galėsite pasveikinti, priminti, atsiprašyti, palinkėti, pasitikti, išlydėti, pagerbti ir atsidėkoti. Vienoje gėlių puokštėje sutelpa šimtai žodžių. Pasirinkę gėlių pristatymo paslaugas galite nesibaiminti nei dėl gėlių, nei dėl pristatymo kokybės. Prižadame, kad ta akimirka, kurią įteiksime gėles Jūsų pasirinktam žmogui bus tobula!

Apie gėlių pristatymo sąlygas galite paskaityti čia: Gėlių pristatymas

parasas-wow

.

       Gėlių pristatymas Vilniuje Gėlių pristatymas Vilniuje, gėlės į namus, gėlės internetu Gėlių pristatymas Vilniuje Gėlės į namus internetu