Apie mus

Rožių puokštė Cherry Love

Mūsų istorija

Įkvėpti meilės ir aistros gėlėms mes kuriame prabangą, subtilumą, bei eleganciją kiekvienoje puokštėje, bei gėlių dėžutėje. Mūsų WOW komanda pasiryžusi padaryti perversmą internetinėje gėlių prekyboje, o mūsų modernus požiūris užtikrina, kad pristatysime
ne tik gėlių puokštes, bet ir suteiksime išskirtinai kokybišką paslaugą.

Visada sieksime būti dalele Jūsų džiaugsmo, išpildyti visus Jūsų pageidavimus iki mažiausios smulkmenos, bei drauge stebinti Jūsų mylimuosius!

WOW gėlių pristatymas Jums padės išreikšti jūsų giliausius jausmus ir padovanoti daug daugiau nei 1000 žodžių…

Su didžiausia pagarba Jums,
WOW komanda.

Rožės dėžutėje Cherry Love-2

Mūsų tikslai ir vertybės

WOW FLOWERS siekia nuolat tobulėti ir yra įsipareigojusi suteikti savo klientams aukštesnės kokybės patirtį perkant mūsų produktus ir paslaugas, tuo pačiu stengiamės palaikyti darbuotojų augimą ir tobulėjimą.

WOW FLOWERS dirbame kaip šeima, mes palaikome ir rūpinamės vieni kitais, skatiname tobulėti, judėti pirmyn, siekti tobulumo, bei dovanoti savo klientams džiaugsmą ir šypsenas!

Sąžiningumas yra neatsiejama įmonės vertybė. Stengiamės tiek su darbuotojais, tiek su klientais būti sąžiningi ir supratingi.

WOW FLOWERS visada stengiasi, tobulėti, plėstis,  sužinoti visas naujoves pirmieji, taip pat skatiname savo darbuotojus siekti pažangos, bei tobulėti kaip savo srities profesionalams.

 

Ir pabaigai...

“Aš tik norėjau pasakyti, kad tu man žvėriškai žvėriškai… Ir aš Tave labai labai”, –
S. Šaltenis “Riešutų duona”

0

Krepšelis