Telefono numeris El. paštas
Facebook
Instagram
prekių krepšelis
0
Krepšelis:
Galutinė kaina:

Krepšelio skaičiavimas

Suma 0.00 
Viso 0.00 
Gėlių pristatymas Kaune

Gėlių pristatymas į namus Kaune

WOW Flowers išskirtinių gėlių pristatymas į namus jau Kaune!

Kauniečiai, ar susidūrėte su problema, kad Kaune yra sunku surasti kokybiškas gėlių pristatymo paslaugas? Turime Jums gerų žinių! WOW Flowers gėlių pristatymas į namus jau ir Kaune! Gyvenantiems Kaune dabar norint pasveikinti ir nustebinti artimus žmones, bus kur kas lengviau.

Savo veiklą jau kelis metus sėkmingai vystome Vilniuje ir čia jau subūrėme nemažą nuolatinių klientų ratą, kurie vieną kartą užsakę gėlių pristatymo į namus paslaugą, užsako ją dar ir dar kartą. Nes tai puiki staigmena norint nustebinti, o WOW Flowers gėlės visada tik šviežios ir pačios gražiausios.

WOW Flowers gėlių pristatymas Kaune siūlo savo artimiesiems dovanoti tik geras emocijas pristatant stilingas gėlių kompozicijas. Visos mūsų pristatomos gėlės yra tik šviežios ir kruopščiai atrinktos. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš įvairiausių gėlių puokščių ir jų kompozicijų. Šiuo metu mūsų populiariausios prekės yra nuostabios gėlių dėžutės ir įspūdingos rožių puokštės. Gėles užsisakyti galite mūsų el. parduotuvėje WOWflowers.lt.

Vos tik rinkoje atsirado gėlių dėžutės – moterys neteko žado. Gėlių dėžutė dvelkia prabanga ir išskirtine elegancija. Pagal Jūsų pageidavimus sukomponuosime tokią dėžutę, kuri atspindėtų Jūsų norimus jausmus. Viena iš gėlių dėžučių naujienų yra aksominės gėlių dėžutės! Rafinuota ir tviskanti aksomo gėlių dėžutė, tai ko dabar nori kiekviena. Aksominė gėlių dėžutė stebina ne tik nepaprastomis gėlėmis, bet ir pojūčiu, kuris atsiranda palietus švelnią aksominę gėlių dėžutę. Tie kas ištikimi klasikai visada gali rinktis įspūdingą rožių puokštę. Dovanodami gėlių karaliene vadinamas rožes įtiksite kiekvienai. Užsakydami rožių puokštę ją galite dovanoti kartu su gėlių vaza, taip išspręsite klausimą, kur pamerkti gėles.

Užsakydami gėlių pristatymą Kaune prie kiekvienos gėlių puokštės ar gėlių dėžutės nemokamai pridėsime atvirutę, kurioje galėsite surašyti galvoje besisukančius Jūsų gražius žodžius. Taip pat prie gėlių užsakymo galite pridėti mėgstamų saldainių dėžutę, namų kvapų rinkinį, minkštą žaislą, balionų ar į gėles įkomponuotą užrašą. Jūsų užsakymą WOW Flowers kurjeris pristatys bet kuriuo nurodytu adresu ir Jūsų nurodytu laiku.

Kauniečiai, pasinaudokite gėlių pristatymo į namus paslauga, o mes pažadame, kad tikrai neliksite nusivylę!

Gėlių pristatymas VilniujeMiegančios rožės – Gėlės dėžutėje

 Gėlės į namus Kaune