Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, išrašome. Įmones duomenis galėsite užpildyti užsakymo formoje.

Pristatymo laikas labai priklauso nuo to, kada petiktas užsakymas. Dažniausiai galime pristatyti per kelias artimiausias valandas. Taip pat Jūs pildydami užsakymo formą turėsite galimybę pasirinkti laiko intervalą, bei datą.

Taip, pildydami užsakymo formą galėsite pasirinkti laiką, bei datą.

Taip, prie kiekvieno užsakymo pridedame nemokamą atviruką. Jie yra tinkantys įvairioms progoms, su mūsų įmonės logotipu. Jame jūsų tekstą įrašome ranka, auksiniu rašikliu, įvairiomis kalbomis.

Jei neturite adreso, mums užteks gavėjo telefono numerio. Mes paskambninsime, informuosime, kad turime siuntinį (Nesakome, kad tai gėlės) ir pasiteirausime, kada ir kur gavėjui būtų patogiausia jį gauti.

Taip, to nereikia net prašyti, ar kažkur žymėti. Gavėjas apie jus žinos tik tiek, kiek įrašysite atviruke. Jokios papildomos informacijos neteikiame.

Taip, galima. Tačiau tiek Jums, tiek mums bus patogiau, jei gėlių užsakymą atliksite internetu. Šiuo atveju jūs turėsite užpildyti trumpą užsakymo formą, o ją užpildžius būsite automatiškai nukreipti į savo pasirinktą interneto banką, apmokėti galėsite paprastai ir greitai. Iškart po apmokėjimo gausite patvirtinimą su užsakymo duomenimis.

Pristatymo datą ir laiką galėsite pasirinkti pildydami užsakymo formą. Dažniausiai galime pristatyti ir tą pačią dieną.

Galite pasirinkti betkurį laiko intervalą, o komentaruose įrašykite, kad pristatymo laiką reikia pasitikslinti su gavėju. Tokiu atveju mes susisieksime su gavėju telefonu, informuosime, kad turime siuntinį (Nesakome, kad tai gėlės) ir pasiteirausime, kada ir kur gavėjui būtų patogiausia priimti siuntą.

Užsakymą galite pateikti betkada, net ir pries mėnesį, ar metus. Užsakymo formoje galėsite pažymėti pageidaujamą pristatymo datą.

Neradote atsakymo?

Parašykite mums ir pasistengsime atsakyti!    0

    Krepšelis