Telefono numeris El. paštas
Facebook
Instagram
prekių krepšelis
0
Krepšelis:
Galutinė kaina:

Krepšelio skaičiavimas

Suma 0.00 
Viso 0.00 
Gėlių pristatymas į namus

Pristatymas ir apmokėjimas:

Gėlių pristatymas vykdomas nuo 9 iki 21 valandos, tačiau Užsakymai yra priimami 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę – gėlių užsakymą galite atlikti ir apmokėti betkuriuo paros metu. Mūsų atsakingi darbuotojai su Jumis susisieks artimiausiomis darbo valandomis ir patvirtins Jūsų užsakymą.

Gėlių pristatymas karantino metu!

Mieli klientai, norime jums pranešti, kad ir toliau galite naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis. Tačiau siekiant užtikrinti mūsų visų saugumą vykdysime bekontaktį pristatymą. Tai reiškia, kad mūsų kurjeris prieš atvykstant susisieks su gavėju ir informuos, kad “siuntinį” paliks už durų. Gėles palikus apie tai dar kartą informuosime gavėją. Pristatymo metu imsimės visų atsargumo priemonių, kad apsaugotume jūsų sveikatą.
Dovanokite šilumą ir rūpestį neišeidami iš namų! ❤️

Apmokėjimas:

Užsakymai yra apmokami prieš gėlių pristatymą. Pildant užsakymo formą galėsite pasirinkti Jums patogiausią apmokėjimo variantą. (Swedbank, Paysera, Paypal ir kt.)

Grąžinimas:

Suteikiame 100% pinigų grąžinimo garantiją, jei užsakymas dar nepradėtas vykdyti.
Jei užsakymas jau įvykdytas, arba gėlės jau paruoštos pristatymui – pinigai negrąžinami.
Produktas atgal negrąžinamas.

Gėlių pristatymas Gėlių pristatymas gėlių pristatymas

Jeigu turite prašymą/pasiūlymą/skundą dėl mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės, ar paslaugos galite užpildyti kontaktinę formą apačioje ir mūsų atsakingi darbuotojai su jumis susisieks.

Įrašykite šį kodą: captcha