Telefono numeris El. paštas
Facebook
Instagram
prekių krepšelis
0
Krepšelis:
Galutinė kaina:

Krepšelio skaičiavimas

Suma 0.00 
Viso 0.00 

Laikas atsidėkoti ir nustebinti savo mamas!

Kalendoriuje atverstas gegužės mėnuo, išsiskleidę pumpurai ir vis labiau šylantis oras primena mums apie vieną gražiausių pavasario švenčių, turinčią gilias tradicijas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Tai diena, kai gražiausi gėlių žiedai dovanojami pačiam artimiausiam žmogui – savo mamai.

Artėjant šiai šventei visi nuo mažo iki didelio galvoja, kaip pradžiuginti savo mamas šią svarbią dieną. Įvairiuose portaluose, straipsnių antraštės mirga nuo antraščių su idėjomis, kaip nustebinti artimiausią žmogų. Ir jūs svarstote, kaip nustebinti ir pradžiuginti savo mamą gražiausios pavasario šventės – Motinos dienos proga? Genialumas slypi paprastume – gėlių puokštė ir laikas skirtas mamai, tikrai paglostys mamos širdį ir suteiks jai laimės.

Jei savo mamai norite įteikti ne paprastą gėlių puokštę, o tokią, kuri ją tikrai nustebins ir pamalonins, o svarbiausia džiugins ilgai, nes nenuvys po kelių dienų – čia Jums padės Wow flowers gėlės. WOW komanda gėles Jūsų užsakymams kruopščiai atrenka, kad jos kuo ilgiau išliktų šviežios Jūsų namuose, biure ar bet kurioje pasirinktoje pristatymo vietoje. Padovanokite švelnumą, prabangą, subtilumą, meilę, visa tai sutelpa kiekvienoje mūsų kurtoje puokštėje ar gėlių dėžutėje.

Žinoma dėmesys yra pati geriausia dovana, tačiau kartais ne viskas susiklosto taip, kad tą dieną galime praleisti su savo mamomis. WOW komanda pasirūpins, kad Jūsų mamos neliktų be gėlių ir būtų tinkamai pasveikintos. Paslauga gėlių pristatymas Vilniuje, leis įteikti išsirinktą gėlių puokštę ar gėlių dėžutę Jūsų mamai, bet kuriuo laiku ir bet kurioje vietoje. Taip pat prie kiekvieno užsakymo pridedama atvirutė, kurioje galėsite suraityti šilčiausius žodžius ir taip išreikšti savo dėkingumą ir meilę mamai. O jei šią dieną norėsite ne tik nuspalvinti įspūdinga puokšte, bet ir pasaldinti mylimiausiais mamos saldainiais WOW komanda tuo pasirūpins – šalia gėlių įteikdami ir saldžią dovaną. O jei saldumynai jūsų mamai ne prie širdies, prie gėlių puokštės galite padovanoti aromatingų ir prabangių namų kvapų, kurie nuvytus gėlėms dar ilgai kvepės namuose ir primins apie Jus ir Jūsų dovaną.

Mamos diena jau šį savaitgalį, tad rinkitės gėles iš Wow flowers katalogo ir nieko nelaukdami užsisakykite jau dabar. Būkite ramūs, kad jūsų išsirinkta puokštė nudžiugins mamą sekmadienį. Wow flowers gėlių kataloge galite rinktis tradicines gėlių puokštes arba šiuo metu labai populiarias gėlių dėžutes. Atėjus pavasariui mūsų gėlių katalogas nusispalvino ryškiaspalvėmis gėlių kompozicijomis ir tikrai praneša apie artėjančią pavasario šilumą ir gražią šventę – mamos dieną!