Telefono numeris El. paštas
Facebook
Instagram
prekių krepšelis
0
Krepšelis:
Galutinė kaina:

Krepšelio skaičiavimas

Suma 0.00 
Viso 0.00 
Gėlės į namus Vilniuje

Gėlės į namus Vilniuje

Gėlės į namus Vilniuje tampa vis labiau populiarėjančia paslauga, nes vos keliais mygtuko paspaudimais galite pradžiuginti sau brangų žmogų! Dažnai norint pasveikinti ar nustebinti mylimus žmones mums trukdo skiriantis atstumas. Tačiau šį nesklandumą galima lengvai ištaisyti, nustebinant mums brangius žmones gėlėmis į namus! Užsakyti gėles į namus Jums nesutrukdys net ir labai tolimas atstumas, nes pasinaudoti šia paslauga galite būdami bet kurioje pasaulio vietoje. Ir Jums brangūs žmonės tikrai bus nustebinti šia malonia staigmena.

Renkantis gėles į namus Jums reikės nuspręsti, kokių gėlių puokštės norėsite ir iš kokių gėlių ji bus sukomponuota. Galite rinktis klasikinę raudonų rožių puokštę arba šiek tiek originalesnę mėlynų rožių puokštę! Jei manote, kad rožės netiks Jūsų pasirinktam nudžiuginti žmogui galite rinktis iš įvairių spalvų tulpių. Užsakydami gėles į namus galėsite rinktis jau iš sukomponuotų gėlių kompozicijų arba pateikti užsakymą pagal Jūsų individualius norus, nes tik Jūs galite žinoti kas patinka Jūsų artimiesiems ir tuomet tikėtis geriausio rezultato. Taip pat darant gėlių užsakymą galite rinktis gėles dėžutėje! Gėlės dėžutėje šiuo metu yra populiarumo viršūnėje ir yra originali alternatyva gėlių puokštėms. Galėsite pasirinkti dėžutės dydį, spalvą ir išsirinkę jums labiausiai patinkančias gėlės sukursite išskirtinę dovaną. Užsakovui pageidaujant sukomponuota gėlių kompozicija gali būti nufotografuojama prieš pristatant gėles ir nuotrauka atsiunčiama užsakovui.

Užsakytos gėlės į namus bus pristatomos gavėjui patogiu metu ir patogioje vietoje. Pateikdami užsakymą galėsite tai pasirinkti. Gėlės gali būti pristatomos į ofisą, mokyklą, valstybinę įstaigą, darbovietę, ligoninę, namus ar į bet kurią kitą vietą. Jei jums ypač svarbu, kad gėlės gavėją pasiektų tam tikru konkrečiu laiku, užsakymą privalote pateikti iš anksto. Jei netikėtai nusprendėte tą pačią dieną pasveikinti mylimą žmogų užsakymą geriausiai pateikti iki 13 valandos. Taip pat artėjant šventinėms dienoms, užsakymu derėtų pasirūpinti dar anksčiau, nes šiuo metu įvairios gėlių į namus pristatymo įmonės patirią didžiulį užsakymų bumą. Gėlės savaitgaliais pristatomos tik išankstiniu užsakymu, kuris buvo atliktas darbo dienomis. Prie kiekvieno užsakymo yra pridedamas atvirukas, kurį galite užpildyti jūsų norimu tekstu. Pristačius gėles per kelias minutes nuo gėlių gavimo Jūs būsite informuoti apie įvykdytą užsakymą.

Gėlių užsakymai į namus gali būti vykdomi  internetinėje parduotuvėje, elektroniniu paštu arba telefonu. Užsakant gėles tai pačiai dienai reikėtų skambinti telefonu arba susisiekti elektroniniu paštu. Atsiskaityti už užsakytas gėles galėsite naudodamiesi internetine bankininkyste.

Gėlės į namus tampa vis labiau populiarėjančia paslauga, nes vos keliais mygtuko paspaudimais galite užsakyti prabangią ir tikrai labai maloniai nudžiuginančią staigmeną! Taip pat tai labai patogu, jums nereiks išeiti iš namų, o gėlės pasieks jūsų išrinktąjį. Užsakydami gėles į namus galite būti tikri, kad jos bus pristatytos laiku, ko nebūtų galima užtikrinti siunčiant dovanų siuntinį. Rinkitės gėlių puokštes ir stebinkite savo artimuosius įvairiomis progomis!

Tulpės dėžutėje MIX1 Gėlės dėžutėje MIX 6