Telefono numeris El. paštas
Facebook
Instagram
prekių krepšelis
0
Krepšelis:
Galutinė kaina:

Krepšelio skaičiavimas

Suma 0.00 
Viso 0.00 
Gėlės dėžutėje

Gėlės dėžutėse Vilniuje

Kartais visaip sukame galvas, kaip nustebinti savo artimuosius? – nes atrodo, kad visos dovanos jau išdovanotos arba mylimi žmonės būna išrankūs ir ypač sunku pataikyti į jų norus. Puiki išeitis norintiems nustebinti ir pataikyti tiesiai į dešimtuką yra gėlės dėžutėje! Dar negirdėjote apie gėlės dėžutėje? Tai naujiena gėlių pasaulyje, kuri neliko nepastebėta. Gėlės dėžutėje, tai sparčiai populiarėjanti alternatyva gėlių puokštėms ir visos damos dovanų dabar nori gauti būtent gėlių dėžutėje.

Kodėl ši gėlių komponavimo naujiena tapo tokia populiari? Tokia pasirinkta gėlių kompocizija, kai gėlės komponuojamos dėžutėje atrodo be galo estetiškai ir turi neribotą kiekį įvairiausių komponavimo, spalvų, gėlių derinimo variantų. Kiekviena tokia kompozicija gali būti išskirtinė ir nepanaši nei į vieną kitą. Tai leidžia sukurti neišdildomą įspūdį, jūsų pasirinktam nustebinti žmogui. Šios dovanos populiarumą rodo ir socialiniai tinklai, kurie lūžta nuo padovanotų gėlių dėžučių nuotraukų ir laimingų veidų gavus tokią pribloškiamą dovaną.

Gėlės kurios yra sukomponuotos dėžutėje yra daug praktiškesnė dovana nei gėlių puokštė, kadangi gėlės dėžutėje komponuojamos specialioje floristinėje kempinėje, kuri leidžia gėlėms ilgiau žydėti, nenuvysti ir taip ilgiau džiugina Jūsų mylimuosius. Tokios gėlės tinkamos dovanoti įvairiomis progomis nuo gimtadienių, metinių iki vestuvių ar krikštynų. Taip pat padovanojus tokias gėles nereikės galvoti, kur jas pamerkti, nes dėžutė yra vazos alternatyva. Vazų trūkumas namuose dažnai jaučiamas per ypatingas progas, gimtadienius, metines, krikštynas, kai atnešus gėlių, namų šeimininkams tenka sukti galvą, kur jas pamerkti, nes visos vazos namuose jau būna pilnos. Tad gavus gėlės dėžutėje šis nepatogumas išsisprendžia, dovana gali būti dedama tiesiai ant stalo ar pasirinktame namų kampelyje ir būti puikus interjero akcentas. Šios gėlės puikiai tinka, kaip dekoro elementas įvairiose šventėse. Per vestuves šias gėlių dėžutes galime naudoti stalo dekorui, patalpų, kuriose vyks šventė dekorui, bažnyčios papuošimui, kaip dovaną jaunavedžiams.

Žinoma tokią gražią dovaną norisi įteikti asmeniškai ir pamatyti žmogaus reakciją dovanojant, nes išvydus tokią pribloškiamai gražią dovaną žmonių reakcijos būna neapsakomos. Tuomet džiaugiasi ne tik žmogus, kuris gauna gėles tačiau ir tie, kurie tas gėles dovanoja. Tačiau jei tokios galimybės, kaip įteikti gėles asmeniškai nėra, gėles galima pristatyti į namus, darbą ar bet kurią kitą vietą, kurią nurodysite. Ši staigmena visada pavyksta, nes adresatas net nenumano apie tokią staigmeną ir būna ypač nustebintas.

Prie dovanos kūrimo proceso galėsite prisidėti ir jūs, nes sugalvojus dovanoti tokią dovaną jums reikės pasirinkti gėles. Populiariausios dovanojamos gėlės yra įvairių spalvų ir dydžio rožės. Taip pat galima rinktis tulpes, gvazdikus, hortenzijas ir kt. Taip pat turėsite pasirinkti dėžutės dydį, bei spalvą. Prie užsakymo pridedamas ir atvirukas, kuriame galėsite surašyti šilčiausius žodžius. Sukurkite šventę sau ir kitiems dovanodami gėles dėžutėje!

parasas-wow

Raudonos rožės didelėje baltoje dėžutėje WOW Rožinės gėlės dėžutėje WOW